ASPIRIN:

ASPIRIN-C tbl eff 1x20 ks

ASPIRIN-C tbl eff 1x20 ks e-shop >>

Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú a vitamín C. Kyselina acetylsalicylová znižuje tvorbu prostaglandínov (fyziologicky účinných zlúčen&iac.. Aspirin info >>



ASPIRIN-C tbl eff 1x10 ks

ASPIRIN-C tbl eff 1x10 ks e-shop >>

Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú a vitamín C. Kyselina acetylsalicylová znižuje tvorbu prostaglandínov (fyziologicky účinných zlúčen&iac.. Aspirin info >>



Aspirin 500 mg tbl 500 mg (blis.) 1x20 ks

Aspirin 500 mg tbl 500 mg (blis.) 1x20 ks e-shop >>

Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča z&a.. Aspirin info >>



ASPIRIN PROTECT 100 tbl ent 100 mg (blis.Al/PP priehľ.) 1x50 ks

ASPIRIN PROTECT 100 tbl ent 100 mg (blis.Al/PP priehľ.) 1x50 ks e-shop >>

Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú. Kyselina acetylsalicylová v nižších dávkach bráni tvorbe krvných zrazenín, chráni pred upchat&i.. Aspirin info >>



ASPIRIN PROTECT 100 tbl ent 100 mg (blis.Al/PP priehľ.) 1x20 ks

ASPIRIN PROTECT 100 tbl ent 100 mg (blis.Al/PP priehľ.) 1x20 ks e-shop >>

Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú. Kyselina acetylsalicylová v nižších dávkach bráni tvorbe krvných zrazenín, chráni pred upchat&i.. Aspirin info >>



ASPIRIN COMPLEX Horúci nápoj gru por 500 mg/30 mg (vre.papier/Al/PE) 1x20 vrec.

ASPIRIN COMPLEX Horúci nápoj gru por 500 mg/30 mg (vre.papier/Al/PE) 1x20 vrec. e-shop >>

Liek obsahuje dve liečivá: kyselinu acetylsalicylovú a pseudoefedríniumchlorid. Liek má bolesť utišujúce, protizápalové, hor&ua.. Aspirin info >>



Aspirin 500 mg tbl 500 mg 1x10 ks

Aspirin 500 mg tbl 500 mg 1x10 ks e-shop >>

Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča z&a.. Aspirin info >>



Aspirin 10 tabliet

Aspirin 10 tabliet e-shop >>

Liek Aspirin sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, napr. bolestiach hlavy, zubov, svalov, kĺbov alebo menštruačných bolestiach a pri horúčke a zápaloch. Aspirin je určený na liečbu dospelých a mladistvých od 15 rokov... Informácie o produkte >>



Aspirin 10 tabliet - Bayer

Aspirin 10 tabliet - Bayer e-shop >>

Liek Aspirin sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, napr. bolestiach hlavy, zubov, svalov, kĺbov alebo menštruačných bolestiach a pri horúčke a zápaloch. Aspirin je určený na liečbu dospelých a mladistvých od 15 rokov... Informácie o produkte >>



Aspirin 20 tabliet

Aspirin 20 tabliet e-shop >>

Liek Aspirin sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, napr. bolestiach hlavy, zubov, svalov, kĺbov alebo menštruačných bolestiach a pri horúčke a zápaloch. Aspirin je určený na liečbu dospelých a mladistvých od 15 rokov... Informácie o produkte >>



Aspirin 20 tabliet + Aspirin COMPLEX 20 vreciek za 1 cent

Aspirin 20 tabliet + Aspirin COMPLEX 20 vreciek za 1 cent e-shop >>

Liek Aspirin sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, napr. bolestiach hlavy, zubov, svalov, kĺbov alebo menštruačných bolestiach a pri horúčke a zápaloch. Aspirin je určený na liečbu dospelých a mladistvých od 15 rokov... Informácie o produkte >>



Aspirin 20 tabliet - Bayer

Aspirin 20 tabliet - Bayer e-shop >>

Liek Aspirin sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, napr. bolestiach hlavy, zubov, svalov, kĺbov alebo menštruačných bolestiach a pri horúčke a zápaloch. Aspirin je určený na liečbu dospelých a mladistvých od 15 rokov... Informácie o produkte >>



Aspirin C 10 šumivých tabliet

Aspirin C 10 šumivých tabliet e-shop >>

Liek Aspirin C šumivé tablety sa používajú u dospelých a u detí od 15 rokov na tlmenie bolesti svalov a kĺbov, znižovanie horúčky a potlačenie zápalu. Aspirin C je vhodný pri chrípke a na zníženie horúčky. Vitamín C zároveň priaznivo ovplyvňuje imunitný systém a pokrýva zvýšenú potrebu tohto vitamínu počas choroby... Informácie o produkte >>



Aspirin C 10 šumivých tabliet - Bayer

Aspirin C 10 šumivých tabliet - Bayer e-shop >>

Liek Aspirin C šumivé tablety sa používajú u dospelých a u detí od 15 rokov na tlmenie bolesti svalov a kĺbov, znižovanie horúčky a potlačenie zápalu. Aspirin C je vhodný pri chrípke a na zníženie horúčky. Vitamín C zároveň priaznivo ovplyvňuje imunitný systém a pokrýva zvýšenú potrebu tohto vitamínu počas choroby... Informácie o produkte >>



Aspirin C 20 šumivých tabliet

Aspirin C 20 šumivých tabliet e-shop >>

Liek Aspirin C šumivé tablety sa používajú u dospelých a u detí od 15 rokov na tlmenie bolesti svalov a kĺbov, znižovanie horúčky a potlačenie zápalu. Aspirin C je vhodný pri chrípke a na zníženie horúčky. Vitamín C zároveň priaznivo ovplyvňuje imunitný systém a pokrýva zvýšenú potrebu tohto vitamínu počas choroby... Informácie o produkte >>



Aspirin C 20 šumivých tabliet + Afrin nosový sprej s mentolom 15 ml za 1 €

Aspirin C 20 šumivých tabliet + Afrin nosový sprej s mentolom 15 ml za 1 € e-shop >>

Liek Aspirin C šumivé tablety sa používajú u dospelých a u detí od 15 rokov na tlmenie bolesti svalov a kĺbov, znižovanie horúčky a potlačenie zápalu. Aspirin C je vhodný pri chrípke a na zníženie horúčky. * * * * * AKCIA * * * * * Pri kúpe Aspirin C šumivé tablety získate Afrin nosový sprej s mentolom len za 1 € (bežná cena 4,52) !... Informácie o produkte >>



Aspirin C 20 šumivých tabliet + Aspirin COMPLEX horúci nápoj 20 vreciek za 1 cent

Aspirin C 20 šumivých tabliet + Aspirin COMPLEX horúci nápoj 20 vreciek za 1 cent e-shop >>

Liek Aspirin C šumivé tablety sa používajú u dospelých a u detí od 15 rokov na tlmenie bolesti svalov a kĺbov, znižovanie horúčky a potlačenie zápalu. Aspirin C je vhodný pri chrípke a na zníženie horúčky. Vitamín C zároveň priaznivo ovplyvňuje imunitný systém a pokrýva zvýšenú potrebu tohto vitamínu počas choroby... Informácie o produkte >>



Bolesť

Doplnky výživy

Heureka.sk | Kozmetika a zdravie | Zdravie | Lieky, vitamíny a potravinové doplnky | Lieky voľne predajné

Lieky a homeopatia | Močová a pohlavná sústava, sex | Bolestivá menštruácia

Akcie a zľavy | Vaša lekáreň

Akcie a zľavy | Top zľavy

Lieky a homeopatia | Chrípka, nachladnutie, kašeľ, horúčka | Horúce nápoje a tablety na chrípku

Kozmetika a zdravie | Zdravie | Lieky, vitamíny a potravinové doplnky | Lieky voľne predajné




Prírodná kozmetika shop ASPIRIN online shop