FRESUBIN:

FRESENIUS PHARMA AUSTRIA GMBH, GRAZ Fresubin proteín powder 300g

FRESENIUS PHARMA AUSTRIA GMBH, GRAZ Fresubin proteín powder 300g e-shop >>

Srvátková bielkovina vo forme prášku (instantná prášok) k doplnkovej výžive. Klinicky bez laktózy, bez gluténu. Určené pre diétny režim pre pacientov s podvýživou alebo s rizikom podvýživy, najmä pri zvýšenej potrebe bielkovín... Informácie o produkte >>FRESUBIN PROTEIN POWDER plv 1x300 g

FRESUBIN PROTEIN POWDER plv 1x300 g e-shop >>

Dietetická potravina na osobitné medicínske účely. Práškový doplnok stravy so srvátkovej bielkoviny (instantný prášok). Klinicky bez laktózy a bez lepku. Na diétny režim pacientov s pod.. Fresubin info >>Fresubin ENERGY FIBRE DRINK EasyBottle, príchuť višňová, 4x200 ml (800 ml)

Fresubin ENERGY FIBRE DRINK EasyBottle, príchuť višňová, 4x200 ml (800 ml) e-shop >>

Dietetická potravina na osobitné medicínske účely vysokokalorická 1,5 kcal/ml nutrične kompletná tekutá výživa s obsahom vlákniny, so zníženým obsahom lepku a klinicky bez laktózy, ur.. Fresubin info >>FRESUBIN HEPA, príchuť neutrálna 1x500 ml

FRESUBIN HEPA, príchuť neutrálna 1x500 ml e-shop >>

Dietetická potraviny na osobitné medicínske účely. Vysokokalorická, nutrične kompletná, sondová výživa obohatená o rozvetvené aminokyseliny, s vlákninou, s nízkym obsahom sodíka, bez.. Fresubin info >>Fresubin ORIGINAL DRINK EasyBottle, príchuť čokoládová, 4x200 ml (800 ml)

Fresubin ORIGINAL DRINK EasyBottle, príchuť čokoládová, 4x200 ml (800 ml) e-shop >>

Dietetická potravina na osobitné medicínske účely. Nutrične kompletná 1 kcal/ml tekutá výživa na popíjanie bez vlákniny, lepku a klinicky bez laktózy. K diétnemu režimu pacientov pri s.. Fresubin info >>FRESUBIN ENERGY DRINK, príchuť banánová sol 4x200 ml (800 ml)

FRESUBIN ENERGY DRINK, príchuť banánová sol 4x200 ml (800 ml) e-shop >>

Dietetická potravina na osobitné medicínske účely. Nutrične kompletná vysokokalorická 1,5 kcal/ml výživa na popíjanie bez vlákniny, lepku a klinicky bez laktózy. Výživa určená k dié.. Fresubin info >>FRESUBIN ENERGY DRINK, príchuť čokoláda sol 4x200 ml (800 ml)

FRESUBIN ENERGY DRINK, príchuť čokoláda sol 4x200 ml (800 ml) e-shop >>

Dietetická potraviny na osobitné medicínske účely. Nutrične kompletná vysokokalorická 1,5 kcal/ml výživa na popíjanie bez vlákniny, lepku a klinicky bez laktózy. Výživa určená k dié.. Fresubin info >>FRESUBIN ENERGY DRINK, príchuť kapučíno sol 4x200 ml (800 ml)

FRESUBIN ENERGY DRINK, príchuť kapučíno sol 4x200 ml (800 ml) e-shop >>

Dietetická potraviny na osobitné medicínske účely. Nutrične kompletná vysokokalorická 1,5 kcal/ml výživa na popíjanie bez vlákniny, lepku a klinicky bez laktózy. Výživa určená k dié.. Fresubin info >>Potraviny a čaje

Kozmetika a zdravie | Zdravie | Lieky, vitamíny a potravinové doplnky | Doplnky stravy
Prírodná kozmetika shop FRESUBIN online shop