MEDIMES SPOL. S.R.O.:

FertilOva Plus 30 vreciek - Medimes spol. s.r.o.

FertilOva Plus 30 vreciek - Medimes spol. s.r.o. e-shop >>

FertilOva Plus výživový doplnok, ktorý reguluje hormonálnu rovnováhu. FertilOva Plus pre ženy plánujúce tehotenstvo v blízkej budúcnosti... Informácie o produkte >>FertilOva 30 vreciek - Medimes spol. s.r.o.

FertilOva 30 vreciek - Medimes spol. s.r.o. e-shop >>

FertilOva výživový doplnok, ktorý reguluje hormonálnu rovnováhu. FertilOva pre ženy plánujúce tehotenstvo v blízkej budúcnosti... Informácie o produkte >>FertilFocus ovulačný mikroskop 1 ks - Medimes spol. s.r.o.

FertilFocus ovulačný mikroskop 1 ks - Medimes spol. s.r.o. e-shop >>

FertilFocus ovulačný mikroskop je mikroskopický ovulačný test založený na zmene kryštalizácie slín alebo cervikálneho hlienu počas ovulácie. FertilFocus ovulačný mikroskop pohodlne a rýchlo zistíte obdobie ovulácie... Informácie o produkte >>FertilMate chladiace náplasti na miešok 32 ks - Medimes spol. s.r.o.

FertilMate chladiace náplasti na miešok 32 ks - Medimes spol. s.r.o. e-shop >>

FertilMate chladiace náplasti na miešok stabilizujú teplotu semenníkov. FertilMate chladiace náplasti na miešok sú špeciálne hydrogélové náplasti dodávajúce mužovi pocit chladenia a pohodlia... Informácie o produkte >>FertilMate chladiace náplasti na miešok 8 ks - Medimes spol. s.r.o.

FertilMate chladiace náplasti na miešok 8 ks - Medimes spol. s.r.o. e-shop >>

FertilMate chladiace náplasti na miešok stabilizujú teplotu semenníkov. FertilMate chladiace náplasti na miešok sú špeciálne hydrogélové náplasti dodávajúce mužovi pocit chladenia a pohodlia... Informácie o produkte >>FertilTime Ovulačný test 5 ks - Medimes spol. s.r.o.

FertilTime Ovulačný test 5 ks - Medimes spol. s.r.o. e-shop >>

FertilTime Ovulačný test je určený ženám, ktoré chcú čo najrýchlejšie otehotnieť prirodzenou cestou. FertilTime Ovulačný test jednorazový test na detekciu prítomnosti LH hormónu v moči... Informácie o produkte >>FertilCheck test plodnosti pre ženy 2 ks - Medimes spol. s.r.o.

FertilCheck test plodnosti pre ženy 2 ks - Medimes spol. s.r.o. e-shop >>

FertilCheck test plodnosti pre ženy je skríningový test plodnosti na jednorazové použitie. FertilCheck test plodnosti pre ženy obsahuje 2 kusy v balení... Informácie o produkte >>FertilCount I test plodnosti pre mužov 1 ks - Medimes spol. s.r.o.

FertilCount I test plodnosti pre mužov 1 ks - Medimes spol. s.r.o. e-shop >>

FertilCount I test plodnosti pre mužov je rýchly a diskrétny diagnostický test indikujúci koncentráciu spermií v ejakuláte. FertilCount I test plodnosti pre mužov 1 kus v balení... Informácie o produkte >>FertilCount II test plodnosti pre mužov 2 ks - Medimes spol. s.r.o.

FertilCount II test plodnosti pre mužov 2 ks - Medimes spol. s.r.o. e-shop >>

FertilCount II test plodnosti pre mužov je rýchly a diskrétny diagnostický test indikujúci koncentráciu spermií v ejakuláte. FertilCount II test plodnosti pre mužov 2 kusy v balení... Informácie o produkte >>Adiel Vitex agnus castus Forte 90 cps - Medimes spol. s.r.o.

Adiel Vitex agnus castus Forte 90 cps - Medimes spol. s.r.o. e-shop >>

Adiel Vitex agnus castus výživový doplnok pomáha zvyšovať hladinu progesterónu a znižuje hladinu prolaktínu. Adiel Vitex agnus castus s obsahom Vitexu jahňacieho... Informácie o produkte >>Kozmetika a zdravie | Zdravie | Lieky, vitamíny a potravinové doplnky | Doplnky stravy

Kozmetika a zdravie | Zdravie | Lieky, vitamíny a potravinové doplnky | Vitamíny a minerály

Kozmetika a zdravie | Zdravie | Zdravotné potreby | Diagnostické testy
2018 Prírodná kozmetika shop MEDIMES SPOL. S.R.O. online shop